Vakantiehuis te huur

Vakantie in een huis in de bergen in Zuid Spanje. Het echte Spanje, geen urbanisatie, geen verzorgde toeristische omgeving,

maar Spaans platteland, met al zijn schoonheid en lelijkheid door elkaar.

Het huis is geschikt voor mensen die van stilte en rust houden. De ruige omgeving en de ‘Back to basic’ uitstraling van ons huis vragen een enigszins avontuurlijke instelling.

Je moet goed instaat zijn jezelf te redden, en jezelf te vermaken. Kinderen ook. Gewoon de natuur in.

Het huis heeft nog geen zwembad. Het huis heeft wel een buitendouche, en het strand is nog geen 10 minuten rijden van ons huis, er zijn mountainbikes aanwezig.

Er is stroom en water. Een wasmachine, keuken met basis apparaten, een bijkeuken met grote koelkast en een open haard, waarin gegrild kan worden. 

Er is een binnen en buiten badkamer met douche.  Er zijn drie slaapkamers met ieder twee bedden. Er is een zeer grote living, waar ook nog een bedbank staat.

Er is, naar ons  principe, geen televisie. Wel een bibliotheek. Rust is rust vinden wij. Ons huis op you tube? klik hier

 

Terrassen bevinden zich rondom het huis. Aan de voorkant is een overdekte veranda waar het koel is als de zon hoog staat.

In het oosten de zonsopgang vanuit zee. S'avonds verdwijnt de zon in het westen achter de bergen. Je kijkt uit over een eindeloos natuurgebied.

Daarna, als het donker is, zie je de lichtjes in de stad aan de zuidkant, en altijd blijft de zee zichtbaar in het zuidoosten.

Na een heerlijk strandbezoek of wandeling onder de buitendouche.

En dan in de patio in een lekkere hangmat voor het lezen van dat boek wat je je al lange tijd had voorgenomen

Ons vakantiehuis is geschikt voor 4 tot 6 personen. Internet-aansluiting (tegen extra betaling) aanwezig.

Voor meer informatie kun je  contact met ons opnemen.

informatie verhuur vakantiehuis Aguilas

Foto's van het vakantiehuis en de omgeving

  • De omgeving van het vakantiehuis in Aguilas
  • De omgeving van het vakantiehuis in Aguilas
  • Tuin, zwembad en bergen rondom het vakantiehuis in Spanje
  • Tuin, zwembad en bergen rondom het vakantiehuis in Spanje
  • Tuin, zwembad en bergen rondom het vakantiehuis in Spanje
  • Tuin, zwembad en bergen rondom het vakantiehuis in Spanje
  • De omgeving van het vakantiehuis in Aguilas